HOME
menu
menu

Strony Firmowe

Strona internetowa dla firmy

Strona internetowa dla firmW dzisiejszych czasach funkcjonowanie bez strony internetowej wydaje się wprost niemożliwe. Obecnie posiadanie witryny jest tak samo ważne jak posiadanie wizytówki czy szyldu. Strony internetowe dla firmy pozwalają na zaprezentowanie swojej oferty w sposób o wiele ciekawszy niż papierowe foldery.

Jeśli wystarczająco dobrze przemyśli się koncepcję można zyskać mnóstwo nowych klientów - których zainteresuje nasz produkt lub usługa. Możliwość umieszczenia dużej ilości tekstu, tabel, wykresów, grafik i zdjęć sprawia, że to co sprzedajemy zyskuje na jakości i prestiżu. Bez ładnej, zadbanej, atrakcyjnej i ciekawej strony trudniej jest funkcjonować na rynku, jak również trudniej jest walczyć z konkurencją. Im lepsza prezentacja usług - tym lepszy zasięg. Im bardziej funkcjonalna i atrakcyjna strona - tym więcej osób na nie wróci. Im więcej osób wróci - tym więcej osób ją poleci.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej zyskasz większe przychody i dodatkową reklamę. W ramach tworzenia strony internetowej dla firmy oferujemy Ci również pełen pakiet usług dodatkowych takich jak:

 • Pozycjonowanie strony internetowej
 • Reklamy w internecie
 • Zakup odpowiedniej nazwy domeny internetowej
 • Zakup najodpowiedniejszego rodzaju hostingu dla twojej strony internetowej
 • Stworzenie Fanpage'a na najpopularniejszych serwisach społecznościowych czy portalach branżowych
 • Bogatą ofertę certyfikatów SLL - dla bezpieczeństwa strony i jej użytkowników

Aby twoja strona była profesjonalnie wykonana, musi być wykonana przez profesjonalistów, którzy nie ograniczą się do wykonania prostych czynności, ale zatroszczą się o wykonanie jej w taki sposób, aby była przyjazna wyszukiwarkom internetowym, co w przyszłości zaowocuje zwiększoną oglądalnością twojej strony, sklepu czy portalu.

Tworzenie strony internetowej dla firmy wykonujemy tak aby dobrze prezentowała interesy naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam profesjonalnie i nowocześnie wykonać każdą powierzoną strone www.

MOŻLIWE FORMY PREZENTACJI FIRMY W INTERNECIE:

 • Strona internetowa dla firmy ( wizytówka internetowa ) to strona www składająca się z jednej podstrony. Na stronie głównej najczęściej umieszcza się podstawowe informacje o Firmie takie jak: Nazwa Firmy Adres Firmy Dane kontaktowe: Numer telefonu adres E-mail Można również dodać: kilka zdjęć opis działalności mapkę dojazdu do Firmy. Koszt wykonania wizytówki internetowej 150.00 - 250.00 zł + VAT.
 • Strona internetowa dla firmy z systemie CMS. Prosty panel administracyjny z prostym i intuicyjnym edytorem strony pozwoli w prosty sposób zarządzać firmową stroną internetową, dodawać podstrony, edytować istniejace strony, czy usuwać aktualne strony. Ilość podstron jest praktycznie nieograniczona. Na stronie głównej najczęściej umieszcza się opis działalności firmy lub logo. Do podstron zaliczamy strony do których prowadzi link. W większości przypadków podstrony zawierają: Ofertę handlowo - usługową Wykonane usługi - realizacje Galerie zdjęć Kontakt z danymi adresowymi firmy: numerami telefonów, adresami email, mapą dojazdu. Formularz kontaktowy. Koszt wykonania strony jest ustalany indywidualnie i kształtuje się od 500.00 - 3000.00 zł + VAT.
 • Sklepy internetowe dla firm z panelem administracyjnym. Tworzymy dedykowane sklepy internetowe według specyfikacji klienta, jak również instalujemy oprogramowanie sklepu na serwerach. Koszt wykonania nowego dedykowanego sklepu internetowego lub modyfikacji już istniejącego, lub instalacji oprogramowania sklepu na serwerach jest ustalamy indywidualnie i kształtuje się od 500.00 - 3000.00 zł + VAT.
 • Systemy CMS dla istniejącej strony firmy CMS (ang. Content Management System). Jest to jedna lub zestaw aplikacji internetowych pozwalających na łatwe utworzenie oraz późniejszą aktualizację i rozbudowę serwisu WWW przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym poprzez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły cenę ustalamy indywidualnie i kształtuje się od 150.00 - 500.00 zł + VAT..
 • Portale internetowe tematyczne lub rozbudowane strony dla firmy – rodzaj serwisu informacyjnego, dla którego nośnikiem jest Internet. Cechą charakterystyczną portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu dostępu do różnorodnych usług, co ma zachęcać użytkownika do ustawienia adresu portalu jako strony startowej w przeglądarce www i traktowania go jako bramy do Internetu. Zazwyczaj portal zawiera informacje będące przedmiotem zainteresowania szerokiego grona odbiorców. Jako przykładową treść portalu można podać: dział aktualnych wiadomości, prognoza pogody, katalog stron WWW, chat, forum dyskusyjne oraz mechanizmy wyszukiwania informacji w nim samym lub w zewnętrznych zasobach Internetu (wyszukiwarki internetowe). Ceny ustalane są indywidualnie i kształtuje się od 1500.00 - 20000.00 zł + VAT.
 • Tworzenie dedykowanych skryptów w PHP dla firmy. Nasza Firma zajmuje się pisaniem skryptów PHP na zamówienie. Potrzebujesz jakiegoś skryptu dla uzupełnienia już istniejącej strony internetowej? Napiszemy skrypt dla Ciebie oraz zainstalujemy i zintegrujemy go z twoją istniejącą stroną internetową. Niektóre wykonane skrypty: Blogi, Formularze rejestracyjne, Formularze mailowe, Forum, Galerie zdjęć, Kalendarze, Kalkulatory, Komentarze, Księgi gości, Liczniki, Poczta oraz wiele innych. Koszt wykonania skryptu PHP jest uzgadniany ze zleceniodawcą indywidualnie i kształtuje się od 50.00 - 500.00 zł + VAT.
 • Tworzenie skryptów w języku JAVASCRIPT dla firmy. Nasza Firma zajmuje się pisaniem skryptów JAVA na zamówienie. Potrzebujesz jakiegoś skryptu dla uzupełnienia już istniejącej strony internetowej? Napiszemy skrypt dla Ciebie oraz zainstalujemy go na twojej stronie internetowej. Niektóre wykonane skrypty: kalendarze z zegarem, Wieczny kalendarz, Sygnalizowanie nowości, Rozwijane menu, Podwójne menu, Strona zależna od systemu operacyjnego, Strona zależna od dnia tygodnia, Tworzenie strony startowej, Zmieniające się losowo bannery, Ukrywanie fragmentów strony oraz wiele innych. Koszt wykonania skryptu JAVA jest uzgadniany ze zleceniodawcą indywidualnie i kształtuje się od 50.00 - 500.00 zł + VAT.