HOME
menu
menu

Portale internetowe

Tworzenie portali internetowych

Portale internetowe

  • Portal internetowy to miejsce, które odwiedza mnóstwo użytkowników. Przez spory ruch należy dużą uwagę poświęcić wykonaniu strony, szczególnie pod względem jej bezpieczeństwa oraz możliwości obsługi ogromnego ruchu sieciowego. Ważne jest testowanie portalu tak, aby wykryć jak najmniejszy błąd i mieć stu procentową pewność, że w trakcie jego użytkowania nic nas nie zawiedzie.
  • Portale internetowe mogą się dzielić na takie gdzie dajemy użytkownikowi możliwość rejestracji oraz na takie, gdzie użytkownik jest tylko gościem. W portalach gdzie użytkownicy się rejestrują często mają możliwość tworzenia własnych blogów, możliwość obsługi własnej poczty, tworzenia swoich stron internetowych, dodawania komentarzy, dodawania artykułów, ingerowania w całokształt portalu poprzez jego rozbudowywanie. Przykładami takich portali może być np. Facebook.com, Onet.pl, Wp.pl.
  • Portale internetowe poświęcone dla gości, to miejsce gdzie osoby anonimowo mogą umieszczać np ogłoszenia, komentować treści, ingerować tylko w pewnym stopniu w całość portalu i nie będąc jego 'współtwórcą' a jedynie gościem.

Od powyższego zależy budowa całości.

Jeśli masz pomysł na portal, jednak nie masz pojęcia od czego zacząć - skontaktuj się z nami i dowiedz się jakim sposobem najłatwiej, najtaniej i bezproblemowo stworzyć takie miejsce.