HOME
menu
menu

Direct Admin

Hosting Direct Admin

113.jpgDA Hosting Stron FREE - 1.00 + VAT

Hosting Stron internetowych FREE o pojemności 100MB w zestawie do każdej zakupionej domeny internetowej na stronie www.globix.pl. Serwer FREE jest dostępny wyłącznie z zakupiona domeną internetową w naszej firmie.

 

DA Hosting stron START - 100.00 zł +VAT

Hosting Stron internetowych START o pojemności 1000MB to serwer przeznaczony dla małych firmowych stron internetowych. Hosting START posiada wszystko co potrzebne aby cieszyć się swoja stroną internetowa oraz własnymi adresami e-mail.

 

DA Hosting stron BIZNES - 200.00 zł + VAT

Hosting Stron internetowych BIZNES o pojemności 2000MB to serwer który obsłuży dużą firmową stronę internetową. Hosting BIZNES posiada wszystko co potrzebne aby cieszyć się swoja stroną internetowa oraz własnymi adresami e-mail.


DA Hosting stron PRO - 300.00 zł + VAT

Hosting Stron internetowych PRO o pojemności 5000MB to serwer który obsłuży bardzo dużą firmową stronę internetową, portal czy sklep internetowy. Hosting PRO posiada wszystko co potrzebne aby cieszyć się swoja stroną internetowa oraz własnymi adresami e-mail.


DA Hosting stron MAX - 500.00 zł + VAT

Hosting Stron internetowych PRO o pojemności 10000MB to serwer który obsłuży bardzo dużą firmową stronę internetową, portal czy sklep internetowy. Hosting PRO posiada wszystko co potrzebne aby cieszyć się swoja stroną internetowa oraz własnymi adresami e-mail.


PARAMETRY WSPÓLNE HOSTINGU

PHP

Wersja PHP 5

Bazy danych

Baza danych MySQL
phpMyAdmin

Domeny

Statystyki subdomen
Subdomeny
Domeny podpięte
Domeny zaparkowane
Przekierowania

Zarządzanie pocztą elektroniczną

Konta pocztowe
Odczytaj pocztę przez WWW
Webmail Manager
Domyślne adresy e-mail
Automatyczne odpowiedzi
Aliasy / przekierowanie poczty
Import E-mail Accounts/Forwarders
Listy adresowe
Konfiguracja SpamAssassin
Filtrowanie użytkownika
Filtrowanie konta